Russian | English

با حمایت شرکت حلوای عقاب از بیماران سرطانی مراسم افطاری 96 موسسه خیریه بهنام دهش‌پور برگزار شد

با حمایت شرکت حلوای عقاب از بیماران سرطانی مراسم افطاری 96 موسسه خیریه بهنام دهش‌پور برگزار شد
۲۷ خرداد ۱۳۹۶ نگار حاجی‌زاده
حمایت شرکت حلوای عقاب از بیماران سرطانی

نوزدهم خردادماه سال جاری، همچون سالیان گذشته مراسم افطاری موسسه خیریه بهنام دهش‌پور با همراهی جمع کثیری از خیرین و با حمایت شرکت عقاب در باشگاه آجودانیه برگزار شد.

موسسه خیریه بهنام دهش‌پور در اسفندماه سال 1379 به یاد بهنام دهش‌پور، بیماری که علاوه بر مبارزه با سرطان، در سال‌های پایانی عمر با کمک دوستان و خانواده‌ی خود اقداماتی در راستای تأمین مخارج مبتلایان به سرطان انجام داد، تأسیس شد.

این موسسه همواره می‌کوشد تا خدمات درمانی و حمایتی خود را در سطح استانداردهای بین‌المللی به بیماران مبتلا به سرطان و خانواده آنان بدون در نظر گرفتن محدودیت سنی، ملی، مذهبی، جنسیتی، نوع و مرحله بیماری ارائه کند. موسسه بهنام دهش پور در نظر دارد از این طریق گامی در راستای افزایش آگاهی و تشخیص زودرس بیماری در جامعه بر‌دارد. این خیریه تلاش می‌کند تا با جلب مشارکت حداکثری نیکوکاران در زمینه‌های مختلف درمانی، روانشناسی و مددکاری بار ناشی از این بیماری را که به فرد مبتلا و خانواده تحمیل می‌شود، کاهش دهد. کمک‌هزینه برای تهیه داروهای گران‌قیمت، درمان، تغذیه، تحصیل و تجهیز بخش‌های مختلف بیمارستانی از جمله اقداماتی است که در این مجموعه با کمک خیرین انجام می‌پذیرد. به همین منظور این موسسه سالانه با برگزاری بازارچه‌ خیریه و مراسم‌های مختلف خیرین را گرد هم می‌آورد تا با جلب اعتماد و مشارکت عمومی هر چه بیشتر مردم، دریافت کمک‌های نقدی را به حداکثر برساند و در مسیر حمایت از مبتلایان به بیماری گام بر‌دارد.

مراسم افطاری موسسه خیریه دهش‌پور امسال با حمایت شرکت عقاب در باشگاه آجودانیه بانک ملی برگزار شد. در جریان این مراسم پس از سخنرانی مدیران و مؤسسان و اجرای برنامه‌های مختلف و متعدد، ضمن جمع‌آوری کمک‌های مردمی، از همراهی همیشگی این خیرین تقدیر به عمل آمد.

شرکت عقاب بسیار خرسند است که توانسته سهمی در جریان این رویداد داشته باشد و همواره می‌کوشد تا در عرصه‌های این‌چنینی حضوری پررنگ‌ داشته باشد، چراکه براین باور است، همدلی و همیاری به‌خصوص در تنگناهای زندگی تنها رمز موفقیت و راهکار عبور از دوران بحرانی است. با امید روزی که شاهد درمان تمامی بیماران و به حداقل رسیدن بروز چنین بیماری‌هایی در کشور عزیزمان باشیم.

حمایت شرکت حلوای عقاب از بیماران سرطانی

حمایت شرکت حلوای عقاب از بیماران سرطانی