از سال 1319

مسئولیت‌های اجتماعی

مسئولیت‌های اجتماعی

شرکت حلوای عقاب با توجه به نقش اساسی و مهم سهامداران و ذینفعان در این بنگاه اقتصادی ، به این مهم توجه خاص نشان داده و برآن است که علاوه بر تولید محصولات بر پایه آخرین استانداردهای جهانی و کیفیت برتر مسئو لیت خود را در قبال جامعه نیز در زمینه های مختلف به انجام برساند. لذا در این راستا از طرق مختلف دست به فعالیت زده است:

گروه اول: بازدیدها

  • برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.
  • بازدیدهای گروهی و دسته جمعی از طریق سازمانها، ارگانها ، نهادها و ادارات دولتی و فروشگاهها.
  • بازدیدهای گروهی تامین کنندگان شرکت حلوای عقاب.
  • بازدیدکنندگان شرکتهای صنایع غذایی.

 

 

 

کلیه بازدیدها با هدف دادن اطمینان به مشتری و مصرف کننده که محصول مورد مصرف سالم و با کیفیت بوده و نیز به معرفی زیر ساختهای فنی و بهداشتی می پردازد.

گروه دوم: حمایتهای آموزشی

در این راستا اقدام به ساخت مدارس و کمکهای آموزشی در سطح استان نموده است.

 

گروه سوم: گروه درمانی

با عنایت به بالا بودن هزینه های درمان جهت اقشار کم درآمد اقدام به ساخت و تجهیز درمانگاه الغدیر در یکی از مناطق تهران نموده است.

 

گروه چهارم: پرداختهای نقدی

کمکهای نقدی بلاعوض به کارکنان و سایر نیازمندان جامعه خصوصاً هزینه های درمان ، ازدواج ، تامین جهیزیه، تهیه مسکن و …..

گروه پنجم: همکاری با مراکز خیریه

در این خصوص همکاری بسیار نزدیک با برخی از مراکز خیریه استان تهران از جمله موسسه خیریه دهش پور و زینب کبری دارد که فعالیت موسسه دهش پور در خصوص کمک به بیماران سرطانی و موسسه زینب کبری در خصوص کمک به بچه های بی سرپرست می باشد.

گروه ششم: حمایتهای زیست محیطی

در این خصوص این شرکت اقدام به تهیه و نصب یک دستگاه زباله سوز جهت ضایعات صنعتی خود نموده است که باعث جلوگیری از پخش زباله در محیط می گردد، عمده ترین مزایای دستگاه زباله سوز اینست که هیچ گونه زیانی برای محیط زیست ندارد. همچنین در این شرکت ازتصفیه خانه صنعتی استفاده می گرددکه آب پس از تصفیه دوباره به فرآیند تولید برگردانده می شود.