Russian | English

گروه حلوا

گروه حلوا

حلواشکری از مخلوط کردن ارده با شیره حاصل از پخت شکر و گلوکز بدست می‌آید که پس از افزودن طعم دهنده‌هایی نظیر هل و وانیل، آن‌ را کاملاً هم زده و سپس خنک نموده تا در نهایت یک بافت جامد با ظاهری نخ دار حاصل گردد. با توجه به اینکه حداقل ۵۰ % وزن حلوا ارده را، ارده ( کنجد آسیاب شده) تشکیل می‌دهد، لذا تمامی خواص مطلوب این دانه روغنی، در این محصول نیز وجود دارد. این محصول، دارای نسبت متعارفی از هر سه نوع ماده انرژی‌زا شامل ترکیبات پروتئینی، چربی و کربوهیدراتی است و یک منبع غنی از انرژی محسوب می‌گردد.
شرکت عقاب بیش از نیم قرن است که در تهیه ی انواع حلوا ارده با بالاترین سطح کیفی، در طعم های مختلف فعالیت دارد و حلوا ارده را به صورت ساده، کنجدی ، مغزدار، با شیره ی انگور و خرما و بدون شکر تولید می کند. حلوا ارده بدون شکر عقاب فرآورده‌ای است که درآن به‌جای شکر و گلوکز، از شیرین‌کننده‌های طبیعی دیگر نظیر سوربیتول و مالتیتول که به قند میوه‌جات معروف هستند، استفاده می‌گردد که ضمن ایجاد بافتی مناسب و شیرینی ملایم و مطبوع، به‌دلیل دارا بودن اندیس گلیسمی پایین، برای افراد دیابتیک نیز قابل استفاده است.

حلوا ارده ساده

این فرآورده، از مخلوط کردن ارده با شیره حاصل از پخت شکر و گلوکز بدست می‌آید که پس از افزودن طعم دهنده‌هایی نظیر هل و وانیل، آن‌را کاملاً هم زده و سپس خنک نموده تا در نهایت یک بافت جامد با ظاهری نخ دار حاصل گردد. با توجه به اینکه حداقل ۵۰ % وزن حلوا ارده را، ارده ( کنجد آسیاب شده) تشکیل می‌دهد، لذا تمامی خواص مطلوب این دانه روغنی، در این محصول نیز وجود دارد. این محصول، دارای نسبت متعارفی از هر سه نوع ماده انرژی‌زا شامل ترکیبات پروتئینی، چربی و کربوهیدراتی است و یک منبع غنی از انرژی محسوب می‌گردد.

اطلاعات بیشتر
حلوا ارده ساده عقاب

حلوا ارده کنجدی

حلوا ارده را به‌صورت ساده یا با انواع مغزهای مختلف تولید می‌نمایند که از جمله آن‌ها می‌توان به حلوا ارده با مغز کنجد اشاره کرد. این محصول حاوی ۱۰% دانه کنجد پوست گیری و بو داده شده در بافت محصول و سطح آن است که ضمن ایجاد ظاهری مطلوب، موجب بهبود طعم و بافت ترد در این فرآورده شده و همچنین باعث افزایش ارزش غذایی آن نیز می‌گردد.

اطلاعات بیشتر
حلوا ارده کنجدی عقاب

حلوا ارده با مغز پسته

حلوا ارده با مغز پسته، نوع دیگری از انواع حلوا ارده است که در فرمولاسیون آن مخلوطی از خلال پسته و خلال بادام زمینی استفاده شده است. پسته از جمله دانه‌‌های روغنی بسیار مقوی و مغذی است که حاوی ویتامین‌های مختلفی از جمله ویتامین B1، B3 و ویتامین E می‌باشد. همچنین مغز پسته منبع غنی از املاح مختلف به‌ویژه آهن، پتاسیم، فسفر و کلسیم است.
اطلاعات بیشتر

حلوا ارده ساده پسته ای عقاب

حلوا ارده بدون شکر

فرآورده‌ایست که درآن به‌جای شکر و گلوکز، از شیرین‌کننده‌های طبیعی دیگر نظیر سوربیتول و مالتیتول که به قند میوه‌جات معروف هستند، استفاده می‌گردد که ضمن ایجاد بافتی مناسب و شیرینی ملایم و مطبوع، به‌دلیل دارا بودن اندیس گلیسمی پایین، برای افراد دیابتیک نیز قابل استفاده است و موجب افزایش سریع قند خون نمی‌گردد و لذا حلوا ارده بدون شکر را می توان به‌عنوان یک محصول مقوی و مغذی با حفظ تمام خواص مطلوب کنجد و قابل استفاده برای تمامی مصرف کنندگان از جمله افراد دیابتیک دانست.

اطلاعات بیشتر
حلوا ارده بدون شکر عقاب

حلوا ارده نرم

این محصول، نوعی دیگری از حلوا ارده با بافتی نرم و بدون رشته‌‌‌های نخ مانند است. خصوصیات بافتی و همچنین مقدار بیشتر ارده و طعم دهنده‌هایی نظیر هل در فرمولاسیون این محصول و تزئین آن با گرانول پسته در یک بسته‌بندی کاملاً بهداشتی موجب گردیده است که حلوا ارده نرم به‌عنوان یک محصول ویژه و مجزا در طبقه‌بندی انواع حلوا ارده قرار گیرد. به‌دلیل ویژگی‌های بافتی، ممکن است بخشی از روغن این محصول به‌صورت طبیعی جدا شده و در سطح آن جمع شود.

اطلاعات بیشتر
حلوا ارده نرم

حلوا ارده با شیره خرما

این فرآورده طبیعی از مخلوط کردن ارده با شیره‌ی خرما و طعم دهنده‌هایی نظیر هل و وانیل به‌دست می‏آید که ضمن داشتن تمام خواص تغذیه‌ای کنجد، از عطر و طعم مطلوب شیره‌های طبیعی و ترکیبات مغذی آن‌ها نظیر کربوهیدرات‌ها، املاح و ویتامین‌ها بهره‌مند شده است و در مجموع به‌عنوان یک محصول انرژی‌زا و مفید و کاملاً طبیعی برای تمامی گروه‌های سنی قابل استفاده است.

اطلاعات بیشتر
حلوا ارده با شیره خرما

حلوا ارده با شیره انگور

این فرآورده طبیعی از مخلوط کردن ارده با شیره‌ی انگور و طعم دهنده‌هایی نظیر هل و وانیل به‌دست می‌آید که ضمن داشتن تمام خواص تغذیه‌ای کنجد، از عطر و طعم مطلوب شیره‌های طبیعی و ترکیبات مغذی آن‌ها نظیر کربوهیدرات‌ها، املاح و ویتامین‌ها بهره‌مند شده است و در مجموع به‌عنوان یک محصول انرژی‌زا و مفید و کاملاً طبیعی برای تمامی گروه‌های سنی قابل استفاده است.

اطلاعات بیشتر
حلوا ارده با شیره انگور