Russian | English

گروه روغن کنجد

گروه روغن کنجد

روغن کنجد بیشترین مقاومت و ماندگاری را در بین روغن‌های خوراکی با درصد بالای چربی غیراشباع دارد. نوع لیگنان و آنتی اکسیدان‌های طبیعی موجود در این روغن باعث بروز مقاومت بسیار بالا در برابر اکسیداسیون و خواص فیزیولوژیکی ارزشمند روغن کنجد شده است؛ ترکیب اسیدهای چرب روغن کنجد به گونه‌ای است که برای هر سه مصرف سرخ کردن، پخت و پز و سالاد قابل استفاده است.
شرکت عقاب به عنوان برترین تولید کننده ی روغن کنجد در ایران بیش از نیم قرن است که با تولید روغن فرابکر کنجد به روش پرس سرد پس از انجام فرایند فیلتراسیون به منظور جدایی ذرات معلق، محصولی با طعمی عالی و کیفیت بی نظیر به مصرف کنندگان ارائه می دهد. در این روش به دلیل استفاده از حرارت‌های پایین، کم‌ترین تغییرات در ترکیبات و خواص تغذیه‌ای روغن ایجاد شده و به‌دلیل عدم نیاز به فرآیندهای تصفیه بعدی، یک روغن کاملاً خالص و بکر با رنگ زرد ملایم و شفاف و عطر و طعم مطبوع حاصل می‌گردد . روغن کنجد عقاب در دو نوع بسته بندی ۲۵۰ گرمی ویژه مصارف خانوار و ۱۶ کیلوگرمی ویژه کارخانجات مواد غذایی، قنادی‌‌‌ها و رستوران ها عرضه می گردد.

روغن کنجد ۱۶ کیلوگرمی

این فرآورده نیز در اثر استخراج روغن از دانه کنجد به روش پرس سرد بدست می‌آید که پس از انجام فرایند فیلتراسیون، به‌منظور جداسازی ذرات معلق، در ظروف ۱۶ کیلوگرمی پر شده و قابلیت استفاده در رستوران‌ها و قنادی‌ها به منظور تهیه انواع غذاها و همچنین شیرینی‌جاتی نظیر زولبیا و بامیه و در کارخانجات صنایع غذایی، در فرمولاسیون محصولات غذایی نظیر کرم‌ها و شکلات‌های مختلف استفاده می‌گردد که ضمن بهبود طعم و مزه باعث افزایش ارزش غذایی محصول نیز می شود.

اطلاعات بیشتر
روغن کنجد 16 کیلوگرمی

روغن کنجد ۵۰۰ میلی لیتری

این فرآورده، در اثر استخراج روغن از دانه کنجد، به روش پرس سرد پس از انجام فرآیند فیلتراسیون، به منظور جداسازی ذرات معلق بدست می‌آید در این روش به دلیل استفاده از حرارت‌های پایین، کم‌ترین تغییرات در ترکیبات و خواص تغذیه‌ای روغن ایجاد شده و به‌دلیل عدم نیاز به فرآیندهای تصفیه بعدی، یک روغن کاملاً خالص و بکر با رنگ زرد ملایم و شفاف و عطر و طعم مطبوع حاصل می‌گردد روغن کنجد منبع غنی از ویتامین E، ترکیبات آنتی اکسیدان و دارای خواص دارویی و تغذیه ای بسیار زیاد است و از آن برای تهیه انواع غذاها و سالاد استفاده می‌شود.
اطلاعات بیشتر

روغن کنجد 500 میلی لیتری

روغن کنجد تصفیه شده

این فرآورده محصولی است که از دانه کنجد با حفظ تمام خواص تغذیه ای آن نظیر اسیدهای چرب امگا ۶ و ۹ و آنتی اکسیدان های طبیعی بدست می آید که از فرآیند تصفیه به منظور بهبود عطر ، طعم ، رنگ و پایداری محصول استفاده می گردد این محصول مناسب برای سالاد ، پخت و پز و سرخ کردن های ملایم می باشد .

اطلاعات بیشتر
روغن کنجد تصفیه شده عقاب

روغن کنجد و کانولا

این فرآورده با نسبت ۴۰ درصد از روغن کنجد و ۶۰ درصد از روغن کانولا(کلزا) تهیه شده است تا ضمن استفاده از تمامی خواص تغذیه ای روغن کنجد ، مزایای روغن کلزا از جمله اسیدهای چرب امگا ۳ نیز به آن اضافه گردد .لذا مخلوط این روغن ، حاوی تمامی اسیدهای چرب ضروری برای بدن شامل امگا ۳، امگا ۶ و امگا ۹ با نسبت مناسب می باشد . این روغن مناسب برای سالاد ، پخت و پز و سرخ کردن های ملایم می باشد .
اطلاعات بیشتر

روغن کانولا و کنجد

روغن سرخ کردنی شفاف حاوی روغن کنجد

این فرآورده ، نوعی روغن سرخ کردنی است که در فرمولاسیون آن از روغن کنجد استفاده شده است و لذا تمامی خواص تغذیه ای کنجد از جمله اسیدهای چرب ضروری (امگا ۶ ، امگا ۹) و آنتی اکسیدان های طبیعی در این فرآورده وجود دارد ضمن آنکه به دلیل عدم استفاده از روغن پالم ، ظاهری شفاف داشته و فاقد اسیدهای چرب ترانس است . پایداری بالای این روغن در برابر اکسیداسیون ، آن را برای سرخ کردن های عمیق و طولانی نیز مناسب نموده است.
اطلاعات بیشتر

روغن سرخ کردنی شفاف حاوی روغن کنجد