از سال 1319

آزمایشگاه آکرودیته​

معرفی آزمایشگاه

شرکت حلوای عقاب با هدف تولید محصولات با کیفیت بالا و افزایش سطح رضایت مشتریان خود و همچنین ارائه خدمات آزمایشگاهی به سایر
شرکت‌های صنایع غذایی و دانشجویان، فضای آزمایشگاهی با بیش از 200 متر مربع را طراحی و با جدیدترین تجهیزات آزمایشگاهی و مناسب‌ترین سیستم مدیریتی تجهیز نموده است. بخش‌های مختلف این آزمایشگاه شامل دفتر آزمایشگاه، دریافت نمونه، شیمی، میکروبیولوژی، تجزیه دستگاهی، ارزیابی حسی و محل نگهداری نمونه‌های شاهد، همگی بر مبنای اصول علمی عملیات آزمایشگاهی خوب (
GLP) طراحی و ساخته شده است. همچنین با استقرار سیستم مدیریت کیفیت در آزمایشگاه بر مبنای استاندارد بین‌المللی ISO/IEC/17025:2017 و پیاده سازی الزامات کیفی و فنی، تأمین زیر ساخت مناسب، به‌کارگیری تجهیزات پیشرفته، استفاده از کارشناسان مجرب صنایع غذایی و برگزاری دوره‌های آموزشی موجب گردید تا این آزمایشگاه به توانمندی‌های لازم برای انجام کلیه آزمون‌های شیمیایی، میکروبیولوژی و دستگاهی بر روی مواد اولیه و محصولات دست یابد.

بر همین اساس موفق به اخذ گواهینامه تأیید صلاحیت آزمایشگاه آکرودیته و همکار سازمان ملی استاندارد در سال 1388 و با شماره مجوز T/908 در زمینه فرآورده‌های آردی- قنادی و نوشیدنی گردد که این همکاری کماکان نیز ادامه دارد. متعاقباً این آزمایشگاه در سال 1392 موفق به اخذ گواهینامه ISO/IEC/17025:2005 به شماره NACI/LAB/454 گردید.

آزمایشگاه حلوای عقاب با هدف ارائه خدمات آزمایشگاهی به سایر شرکت‌های صنایع غذایی در زمینه آنالیز فیزیکوشیمیایی، میکروبیولوژی و فلزات سنگین از کلیه شرکت‌های تولید کننده، وارد کننده و توزیع کننده مواد غذایی در دامنه فرآورده‌های آردی-قنادی و نوشیدنی دعوت به عمل می‌آورد تا جهت آشنایی هرچه بیشتر با فرآیندهای کاری و تجهیزات این آزمایشگاه و عقد قرارداد بازدید حضوری به عمل آورند.

آزمایشگاه شرکت حلوای عقاب با تکیه بر تجارب گذشته و دانش فنی، میتواند آزمایشهای مورد نیاز جهت انجام پروژه دانشجویی را با دقت لازم به همراه تحلیل‌های آماری مربوطه در زمان‌بندی مناسب انجام و نتایج را به دانشجویان متقاضی گزارش نماید.

تماس با آزمایشگاه

آدرس

شهریار ، فردوسیه

خیابان صنعتگران ، شماره 5​

کد پستی

تماس

53868000 – 021

داخلی 421

پست الکترونیک

گواهینامه‌های آزمایشگاه

بخش‌های آزمایشگاه

آزمایشگاه این شرکت با ایجاد بخش خاص جهت انجام ارزیابی حسی و فراهم آوردن زیرساخت مناسب از جمله کابین‌های ارزیابی حسی و تأمین امکانات مناسب در هر کابین و انتخاب ارزیابان به روش علمی و آموزش آن‌ها، شرایط را برای اجرای آزمون‌های حسی پیشرفته درون و برون سازمانی جهت فرآورده‌های غذایی مختلف فراهم نموده است.