از سال 1319

درباره عقاب

تاریخچه

شرکت حلوای عقاب در سال 1319 توسط مرحوم شادروان سید جلیل ناصری پایه گذاری گردید و در ابتدا فعالیت خود را در زمینه تولید حلواشکری در یک کارگاه کوچک در محله پاچنار تهران آغاز نمود. پس از رشد و توسعه در طی سال‌های متمادی، در سال 1375 کارخانه حلوای عقاب به محل فعلی، واقع در شهرستان شهریار در غرب استان تهران انتقال یافت. ایشان در صبحگاه 13 خرداد 1379 چشم از جهان فروبست. پس از درگذشت ایشان و با ثبت شرکت به صورت سهامی خاص، فرزند ایشان جناب آقای سید جلال ناصری به عنوان مدیر عامل منصوب گردید، و با تصمیمات هدفمند ایشان و هیات مدیره، رشد و توسعه حلوای عقاب با سرعتی بیش از پیش ادامه یافت. در سال 1378 هجری شمسی همزمان با استقرار سیستم مدیریت کیفیت ISO9001 و شکل گیری واحد‌‌‌های مختلف، مراحل پیشرفت و توسعه مجموعه عقاب از جمله تنوع محصولات، توسعه فیزیکی، پیشرفت تکنولوژیکی و گسترش خدمات آزمایشگاهی وکنترل کیفیت وارد مرحله جدیدی گردید و بخش های مختلف ازجمله سالن‌‌‌های تولید با فضایی بیش از 5000 مترمربع و انبارها با فضای بیش از 3700 مترمربع ایجاد شد. همچنین کارخانه دوم شرکت حلوای عقاب در شهرستان دزفول در استان خوزستان با هدف توسعه زیرساخت کسب و کار و تولید محصولات متنوع راه‌اندازی گردید. 
هم‌اکنون شرکت حلوای عقاب به‌عنوان یکی از شرکت‌های پیشرو صنایع غذایی در ایران مطرح است و در کنار کارکنانی توانمند، خلاق و متخصص برای رضایت هرچه بیشتر شما تلاش می‌کند.

درباره عقاب 

شرکت حلوای عقاب به‌عنوان قدیمی‌ترین و بزرگ‌ترین شرکت تولید‌کننده محصولات بر پایه کنجد در ایران شناخته می‌شود. این شرکت از سال 1319 با تولید محصول حلوا در محله پاچنار تهران آغاز به کار کرد. به پشتوانه تلاش و تجربیات طولانی مدت خود در زمینه تولید محصولات سلامت محور همراه با توسعه زیر ساخت‌های تولیدی خود، امروزه حلوای عقاب یک برند شناخته شده ملی محسوب می‌گردد.

مجموعه عقاب با رهبری جناب آقای سید جلال ناصری اقدام به تاسیس شرکت پخش عقاب با رویکرد فروش و توزیع علمی محصولات عقاب و سایر محصولات غذایی نمود. همچنین با درایت ایشان، پروژه ساخت مجتمع فرهنگی و رفاهی به منظور توسعه کسب و کار، فراتر از ماموریت سازمان شکل گرفت.

هلدینگ حلوای عقاب الگویی مناسب از رعایت اصول حرفه‌ای بر اساس استاندارد‌های مهم و سخنگیرانه کیفی و بهداشتی بین‌المللی از جمله استانداردهای IFS و BRC را برای حصول اطمینان از برآورده‌سازی نیاز‌ها و انتظارات گروه‌های ذینفع مد نظر قرار داده است.

مجموعه حلوای عقاب به عنوان یکی از شرکت های پیشروی صنایع غذایی به همراه کارکنانی توانمند، خلاق و متخصص، در حال حاضر محصولات مختلف را در هشت گروه حلوا، کنجد، کنجد بار، روغن، سس کنجد، ارده، کرم کنجد، روغن و کره بادام‌زمینی تولید، و علاوه بر تامین بازارهای داخلی، به بیش از 30 کشور جهان صادر می‌نماید.

شادروان سید جلال ناصری در صبحگاه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۲، پس از سال ها خدمت شایان و فعالیت درخشان در رشد اقتصاد ملی و توسعه صنعت غذای کشور، به دیار باقی شتافت. مجموعه عقاب، به عنوان یک سازمان ساختار یافته با بیش از هشت دهه تجربه در زمینه تولید محصولات بر پایه کنجد، فعالیت خود را در راستای خدمت رسانی به مردم عزیز ایران زمین با تمرکز بر کیفیت و توجه به سلامت و رضایت مصرف کنندگان، با اقتدار در مسیر روشن این عزیزان آسمانی ضمن تاثیر از تجربیات اعضای هیات مدیره ادامه خواهد داد.

افتخارات شرکت حلوای عقاب

حلوای عقاب را در اینستاگرام دنبال کنید