از سال 1319

مسئولیت‌های اجتماعی

شرکت حلوای عقاب با توجه به نقش اساسی و مهم سهامداران و ذینفعان در این بنگاه اقتصادی ، به این مهم توجه خاص نشان داده و برآن است که علاوه بر تولید محصولات بر پایه آخرین استانداردهای جهانی و کیفیت برتر مسئولیت خود را در قبال جامعه نیز در زمینه های مختلف به انجام برساند. لذا در این راستا از طرق مختلف دست به فعالیت زده است:

مسئولیت‌های اجتماعی

گروه اول: بازدیدها

 
  • بازدیدهای گروهی و دسته‌جمعی از طریق سازمان‌ها، ارگان‌ها ، نهادها و ادارات دولتی و فروشگاه‌ها.
  • بازدیدهای گروهی تأمین‌کنندگان شرکت حلوای عقاب.
  • بازدیدکنندگان شرکت‌های صنایع غذایی.

کلیه بازدیدها با هدف دادن اطمینان به مشتری و مصرف‌کننده که محصول مورد مصرف سالم و با کیفیت بوده و نیز به معرفی زیر‌ساخت‌های فنی و بهداشتی می‌پردازد.

گروه دوم: حمایت‌های آموزشی

در این راستا اقدام به ساخت مدارس و کمک‌های آموزشی در سطح استان نموده است.‌

 

گروه سوم: گروه درمانی

با عنایت به بالا بودن هزینه‌های درمان جهت اقشار کم درآمد اقدام به ساخت و تجهیز درمانگاه الغدیر در یکی از مناطق تهران نموده است.

 

گروه چهارم: پرداخت‌های نقدی

کمک‌های نقدی بلاعوض به کارکنان و سایر نیازمندان جامعه خصوصاً هزینه‌های درمان ، ازدواج ، تأمین جهیزیه، تهیه مسکن و … .

گروه پنجم: همکاری با مراکز خیریه

در این خصوص همکاری بسیار نزدیک با برخی از مراکز خیریه استان تهران از جمله موسسه خیریه دهش‌پور و زینب کبری دارد که فعالیت موسسه دهش‌پور در خصوص کمک به بیماران سرطانی و موسسه زینب کبری در خصوص کمک به بچه‌های بی‌سرپرست می‌باشد.

گروه ششم: حمایت‌های زیست محیطی

در این خصوص این شرکت اقدام به تهیه و نصب یک دستگاه زباله‌سوز جهت ضایعات صنعتی خود نموده است که باعث جلوگیری از پخش زباله در محیط می‌گردد، عمده‌ترین مزایای دستگاه زباله سوز اینست که هیچ‌گونه زیانی برای محیط زیست ندارد. همچنین در این شرکت از تصفیه‌خانه صنعتی استفاده می‌گردد که آب پس از تصفیه دوباره به فرآیند تولید برگردانده می‌شود.