Russian | English

گروه حلوا

گروه حلوا

حلوا ارده یکی از فرآورده های بدست آمده از دانه کنجد است که از مخلوط کردن ارده حاصل از کنجد با شیره پخته شده از ترکیبات شیرین کننده به همراه برخی ترکیبات دیگر از جمله مواد طعم دهنده مانند هل و وانیل و برخی مغزهای خوراکی تا رسیدن به یک بافت جامد با ظاهری نخ دار به دست می آید و دارای انواع مختلفی بر اساس نوع بافت و ترکیب شیرین کننده آن می باشد .این فرآورده حاوی تمام مزایای تغذیه ای کنجد .بوده و همچنین دارای یک نسبت متعارفی از هر سه ماده انرژی زا شامل کربوهیدرات ، پروتئین و چربی است
شرکت حلوای عقاب با بیش از 70 سال تجربه در زمینه تولید انواع فرآورده های حاصل از کنجد بیشترین تنوع را در تولید این گروه محصولات پایه کنجدی دارا می باشد که از جمله می توان به حلواارده ساده با انواع .مغزهای خوراکی مانند کنجد ، پسته و بادام ، با انواع شیره های طبیعی مانند شیره خرما و شیره انگور و حلوا بدون شکر اشاره نمود

حلوا ارده ساده

اين فرآورده، از مخلوط کردن ارده با شيره حاصل از پخت شکر و گلوکز بدست مي‌آيد که پس از افزودن طعم دهنده‌هايي نظير هل و وانيل، آن‌را کاملاً هم زده و سپس خنک نموده تا در نهايت يک بافت جامد با ظاهري نخ دار حاصل گردد. با توجه به اينکه حداقل 50 % وزن حلوا ارده را، ارده ( کنجد آسياب شده) تشکيل مي‌دهد، لذا تمامي خواص مطلوب اين دانه روغني، در اين محصول نيز وجود دارد. اين محصول، داراي نسبت متعارفي از هر سه نوع ماده انرژي‌زا شامل ترکيبات پروتئيني، چربي و کربوهيدراتي است و يک منبع غني از انرژي محسوب می‌گردد.

اطلاعات بیشتر

حلوا ارده کنجدی

حلوا ارده را به‌صورت ساده يا با انواع مغزهاي مختلف توليد مي‌نمايند که از جمله آن‌ها مي‌توان به حلوا ارده با مغز کنجد اشاره کرد. اين محصول حاوي 10% دانه کنجد پوست گيري و بو داده شده در بافت محصول و سطح آن است که ضمن ايجاد ظاهري مطلوب، موجب بهبود طعم و بافت ترد در اين فرآورده شده و همچنين باعث افزايش ارزش غذايي آن نيز مي‌گردد.

اطلاعات بیشتر
حلوا ارده کنجدی عقاب

حلوا ارده با مغز پسته

حلوا ارده با مغز پسته، نوع ديگري از انواع حلوا ارده است که در فرمولاسيون آن مخلوطي از خلال پسته و خلال بادام زميني استفاده شده است. پسته از جمله دانه‌‌هاي روغني بسيار مقوي و مغذي است که حاوي ويتامين‌هاي مختلفي از جمله ويتامين B1، B3 و ويتامين E مي‌باشد. همچنين مغز پسته منبع غني از املاح مختلف به‌ويژه آهن، پتاسيم، فسفر و کلسيم است.
اطلاعات بیشتر

حلوا ارده پسته ای عقاب

حلوا ارده بدون شکر

فرآورده‌ايست که درآن به‌جاي شکر و گلوکز، از شيرين‌کننده‌هاي طبيعي ديگر نظير سوربيتول و مالتيتول که به قند ميوه‌جات معروف هستند، استفاده مي‌گردد که ضمن ايجاد بافتي مناسب و شيريني ملايم و مطبوع، به‌دليل دارا بودن انديس گليسمي پايين، براي افراد ديابتيک نيز قابل استفاده است و موجب افزايش سريع قند خون نمي‌گردد و لذا حلوا ارده بدون شکر را مي توان به‌عنوان يک محصول مقوي و مغذي با حفظ تمام خواص مطلوب کنجد و قابل استفاده براي تمامي مصرف کنندگان از جمله افراد ديابتيک دانست.

اطلاعات بیشتر
حلوا ارده بدون شکر

حلوا ارده نرم

اين محصول، نوعي ديگري از حلوا ارده با بافتي نرم و بدون رشته‌‌‌هاي نخ مانند است. خصوصيات بافتي و همچنين مقدار بيشتر ارده و طعم دهنده‌هايي نظير هل در فرمولاسيون اين محصول و تزئين آن با گرانول پسته در يک بسته‌بندي کاملاً بهداشتي موجب گرديده است که حلوا ارده نرم به‌عنوان يک محصول ويژه و مجزا در طبقه‌بندي انواع حلوا ارده قرار گيرد. به‌دليل ويژگي‌هاي بافتي، ممکن است بخشي از روغن اين محصول به‌صورت طبيعي جدا شده و در سطح آن جمع شود.

اطلاعات بیشتر
حلوا ارده نرم

حلوا ارده با شیره خرما

اين فرآورده طبيعي از مخلوط کردن ارده با شيره‌ی خرما و طعم دهنده‌هايي نظير هل و وانيل به‌دست مي‏آيد که ضمن داشتن تمام خواص تغذيه‌ای کنجد، از عطر و طعم مطلوب شيره‌هاي طبيعي و ترکيبات مغذي آن‌ها نظير کربوهيدرات‌ها، املاح و ويتامين‌ها بهره‌مند شده است و در مجموع به‌عنوان يک محصول انرژي‌زا و مفيد و کاملاً طبيعي براي تمامي گروه‌هاي سني قابل استفاده است.

اطلاعات بیشتر
حلوا ارده با شیره خرما

حلوا ارده با شيره انگور

اين فرآورده طبيعي از مخلوط کردن ارده با شيره‌ی انگور و طعم دهنده‌هايي نظير هل و وانيل به‌دست مي‌آيد که ضمن داشتن تمام خواص تغذيه‌اي کنجد، از عطر و طعم مطلوب شيره‌هاي طبيعي و ترکيبات مغذي آن‌ها نظير کربوهيدرات‌ها، املاح و ويتامين‌ها بهره‌مند شده است و در مجموع به‌عنوان يک محصول انرژي‌زا و مفيد و کاملاً طبيعي براي تمامي گروه‌هاي سني قابل استفاده است.

اطلاعات بیشتر
حلوا ارده با شیره انگور