Russian | English

گروه سس کنجد

گروه سس کنجد

سس ها از جمله فرآورده های غذایی محسوب می گردند که از تنوع و مصرف بسیار بالایی برخوردار هستند و برای ایجاد طعم و بافت غذاهای مختلف استفاده می گردند . در این بین سس کنجد محصولی منحصر به فرد و مقوی و مغذی است که از دانه کنجد آسیاب شده (ارده) بدست آمده و به دلیل ویژگی هایی از جمله کالری پائین و چربی کم و بدون تخم مرغ به عنوان غذای رژیمی محسوب می گردد و همچنین عطر و طعم مطلوب و خاص آن باعث گردیده است که با انواع غذاهای ایرانی و فرنگی و همچنین انواع سالاد قابل استفاده باشد . شرکت حلوای عقاب به عنوان بزرگترین و قدیمی ترین تولید کننده محصولات پایه کنجد در ایران ، این فرآورده را برای اولین بار در جهان تولید و به جهت ارتقاء سلامت جامعه روانه بازار نموده است

سس کنجد هزار جزیره

محصولی دیگراز خانواده سس کنجد که در فرمولاسیون آن علاوه بر ترکیبات اصلی تشکیل دهنده سس کنجد از جمله کنجد آسیاب شده (ارده) ، از سبزیجات و ادویه جات مختلفی نیز استفاده گردیده است. سس کنجد هزارجزیره را می توان به عنوان چاشنی انواع سالاد های مختلف نظیر سالاد فصل ، سالاد سزار ، سالاد اندونزی و سالاد ایتالیایی و… استفاده نمود تا طعم دلنشینی را برایتان به همراه آورد.
اطلاعات بیشتر

سس کنجد هزار جزیره

سس کنجد باربیکیو

محصولی دیگراز خانواده سس کنجد که در فرمولاسیون آن علاوه بر ترکیبات اصلی تشکیل دهنده سس کنجد از جمله کنجد آسیاب شده (ارده) ، از طعم طبیعی دود و ادویه جات مختلفی نیز استفاده گردیده است. سس کنجد باربیکیو یکی از سس های خوش طعم و منحصربفرد است که افراد علاقه مند به طعم باربیکیو می توانند از آن برای مزه دار کردن انواع غذاهای گوشتی و مرغی و … استفاده نمایند ، همچنین به عنوان چاشنی غذاهای سرخ کردنی نظیر ناگت ، مرغ سوخاری ، سمبوسه ، فلافل ، سیب زمینی سرخ شده ، انواع برگر و انواع کتلت به مصرف رسانند.

اطلاعات بیشتر
سس کنجد باربیکیو

سس کنجد ساده

محصولی کاملا طبیعی، تهیه شده از کنجد آسیاب شده (ارده) با خواص تغذیه ای مطلوب، حاوی روغن کنجد، بدون تخم مرغ، کم چرب و با کالری پایین و عطر و طعم بی نظیر که می تواند در تهیه انواع سالاد و فرآورده های غذایی مختلف به ویژه استیک، غذاهای سوخاری نظیر ناگت، مرغ و میگو سوخاری، کتلت، فلافل و … استفاده گردد.
اطلاعات بیشتر

سس کنجد

سس کنجد چیلی

محصولی دیگر از خانواده سس کنجد که در فرمولاسیون آن علاوه بر ترکیبات اصلی تشکیل دهنده سس کنجد از جمله کنجد آسیاب شده(ارده)، از فلفل قرمز چیلی نیز استفاده گردیده است ، که ضمن ایجاد طعم تندی مطلوب ، موجب افزایش میزان ویتامین C و خواص آنتی اکسیدانی در محصول نیز گردیده است. سس کنجد چیلی را می توان همراه با انواع غذاهای کبابی ، استیک ، غذاهای سرخ کردنی مانند سیب زمینی سرخ شده ، لازانیا ، ماکارونی و انواع ساندویچ و …. استفاده نمود.
اطلاعات بیشتر

سس کنجد چیلی

سس کنجد ۲۰ گرمی

محصولی کاملا طبیعی، تهیه شده از کنجد آسیاب شده (ارده) با خواص تغذیه‌ای مطلوب، حاوی روغن کنجد، بدون تخم مرغ، کم چرب و با کالری پایین و عطر و طعم بی‌نظیر که می‌تواند در تهیه انواع سالاد و فرآورده‌های غذایی مختلف به ویژه استیک، غذاهای سوخاری نظیر ناگت، مرغ و میگو سوخاری، کتلت، فلافل و … استفاده گردد. این محصول در ساشه‌های ۲۰ گرمی برای استفاده راحت و یک نفره تهیه و توزیع گردیده است.
اطلاعات بیشتر

سس کنجد ۲۰ گرمی

سس کنجد فله ۸ کیلوگرمی

محصولی کاملا طبیعی، تهیه شده از کنجد آسیاب شده (ارده) با خواص تغذیه‌ای مطلوب، حاوی روغن کنجد، بدون تخم‌مرغ، کم چرب و با کالری پایین و عطر و طعم بی‌نظیر که می تواند در تهیه انواع سالاد و فرآورده‌های غذایی مختلف به ویژه استیک، غذاهای سوخاری نظیر ناگت، مرغ و میگو سوخاری، کتلت، فلافل و … استفاده گردد. سس کنجد هشت کیلوگرمی عقاب برای استفاده در رستوران‌ها، هتل‌ها و… با همان طعم و عطر و مقرون به صرفه‌تر تهیه و توزیع می‌گردد.اطلاعات بیشتر

سس کنجد فله ۸ کیلوگرمی