Russian | English

گروه کره بادام زمینی

گروه کره بادام زمینی

بادام زمینی و محصولات حاصل از آن به ویژه کره بادام زمینی از جمله فرآورده هایی هستند که به دلیل خواص تغذیه ای بالا و طعم لذیذ آن از استقبال و مصرف بالایی در سطح جامعه برخوردار است. این فرآورده منبع غنی از پروتئین و چربی مرغوب و حاوی اسیدهای چرب غیر اشباع ، فیبر و ویتامین های مختلف به ویژه اسید فولیک است .
شرکت حلوای عقاب در راستای تولید فرآورده های غذایی سالم به دست آمده از دانه های روغنی اقدام به تولید کره بادام زمینی نموده است . خمیر بادام زمینی مورد استفاده در فرمولاسیون این فرآورده از بهترین منابع بادام زمینی در دنیا تهیه شده که پس از مخلوط کردن آن با مقادیر جزئی نمک و شکر و سایش آن در آسیاب گلوله ای تا رسیدن به یک بافت نرم و یکنواخت ، تولید و به بازار مصرف عرضه شده است . این فرآورده می تواند به عنوان یک میان وعده مقوی و مغذی برای تمامی گروههای سنی به ویژه ورزشکاران مورد استفاده قرار گیرد

کره بادام زمینی

این فرآورده از خمیر بادام زمینی پوست گیری شده در مقادیر بیش از 90 درصد وزنی محصول به همراه پودر شکر ، نمک و ترکیبات امولسی فایر و سپس سایش مخلوط در آسیاب گلوله ای تا رسیدن به یک بافت نرم و یکنواخت به دست می آید .
این محصول با درصد بالای پروتئین و عطر و طعم مطلوب بادام زمینی بوداده شده در بسته بندی زیبا و جذاب به عنوان یک فرآورده غذایی ، مقوی و مغذی برای تمامی گروه های سنی به ویژه ورزشکاران و دانش آموزان مناسب می باشد .
( این فرآورده برای افراد حساس به بادام زمینی توصیه نمی گردد )
اطلاعات بیشتر

کره بادام زمینی