Russian | English

گروه کنجد بار

گروه کنجد بار

امروزه توجه مردم به سلامتی و غذاهای سالم در حال افزایش است . در این رابطه ، میان وعده های سالم و مغذی با حجم کم که به راحتی قابل مصرف باشند می تواند جایگزین مناسبی برای انواع میان وعده های غیرمغذی و ناسالم باشد . از جمله این میان وعده ها می توان به کنجد بارها اشاره نمود که به دلیل وجود این دانه روغنی در فرمولاسیون آنها از خواص تغذیه ای بالایی برخوردار است .
شرکت حلوای عقاب به عنوان قدیمی ترین تولید کننده محصولات پایه کنجد با هدف ارتقاء سلامت جامعه اقدام به تولید میان وعده های سالم از این دانه روغنی تحت عنوان کنجد عسلی نموده است .این فرآورده که منحصراً از کنجد و عسل تشکیل یافته است ، حاوی تمام خواص تغذیه ای کنجد مانند پروتئین و چربی مرغوب بوده که همراه با ترکیبا ت کربوهیدراتی موجود در عسل ، نسبت مناسبی از هر سه نوع ماده انرژی زا را در این فرآورده تامین نموده است که در 4 طعم طبیعی ساده ، دارچینی ، گل محمدی و زعفرانی در بسته بندی های متنوع و زیبا تولید و به بازار مصرف عرضه گردیده است . این فرآورده می تواند به عنوان یک میان وعده کاملاً طبیعی ، سالم ، مقوی و مغذی و کم حجم برای تمامی گروههای سنی به ویژه دانش آموزان ، دانشجویان و ورزشکاران به راحتی مورد استفاده قرار گیرد

کنجد عسلی ۲۰ گرمی

این فرآورده از مخلوط کنجد و عسل تهیه گردیده است و لذا محصولی است کاملا طبیعی که تمامی خواص تغذیه‌ای کنجد و عسل از جمله پروتئین و چربی مرغوب و ترکیبات کربوهیدراتی را داراست و می‌تواند به عنوان یک ماده غذایی مقوی و مقذی برای تمامی گروه‌های سنی به ویژه دانش‌آموزان ، دانشجویان و ورزشکاران مورد استفاده قرار گیرد.
اطلاعات بیشتر

کنجد عسلی ۲۰ گرمی

کنجد عسلی دارچینی

این فرآورده از مخلوط کنجد ، عسل و دارچین تهیه گردیده است و لذا محصولی است کاملاً طبیعی که تمامی خواص تغذیه ای کنجد و عسل از جمله پروتئین و چربی مرغوب و ترکیبات کربوهیدراتی و خواص درمانی دارچین از جمله ترکیبات آنتی اکسیدانی را داراست و می تواند به عنوان یک ماده غذایی مقوی و مغذی برای تمامی گروههای سنی به ویژه دانش آموزان مورد استفاده قرار گیرد
اطلاعات بیشتر

کنجد عسلی دارچینی

کنجد عسلی پذیرایی

هر بسته از این محصول شامل 32 عدد کنجد عسلی در انواع ساده، دارچینی، زعفرانی و گل محمدی می باشد. کنجد به عنوان یک دانه غنی از مواد تغذیه ای در کنار عسل که شیرین کننده ای طبیعی با خواص دارویی و غذایی منحصر به فرد است، یک میان وعده ی کامل و مغذی را ایجاد می نماید. این فراورده فاقد اسانس، رنگ و شکر افزوده بوده و در تهیه آن از پودر دارچین، زعفران رشته ای و پودر گل محمدی که هر سه این ترکیبات طبیعی، دارای طعم و ویژگی های تغذیه ای خاص خود می باشند، استفاده شده است تا در یک بسته پذیرایی زیبا و شکیل برای استفاده در مهمانی ها و مناسبت های مختلف زینت بخش میزآرایی خانواده ها باشد.
اطلاعات بیشتر

کنجد عسلی پذیرایی